Laster inn bilder
  • 20112016_205008.jpg
  • 20112016_204039.jpg
  • 20112016_204203.jpg
  • 20112016_202154.jpg
  • 20112016_204421.jpg
  • 20112016_202404.jpg
  • 30042018_182215.jpg
  • 20112016_202319.jpg
  • 20112016_204112.jpg
  • 20112016_202121.jpg
  • 20112016_204009.jpg

STYRET

Færder Næringsforenings styre består i 2020 av følgende:


Leder Tor Lie UTD Reklameprodusenten 92885290 tor@utd.no
Nestleder Nina Høier Skafferiet Tjøme AS 92221810 nina.skafferiet@gmail.com
Sekretær Jon Stensvold Hvasser Isbar 91998297 jonstensvold@hotmail.com
Kasserer Gunnar Lehne Økonomiavdelingen ANS 98690103 gunnar.lehne@gmail.com
Styremedlem Christian Wernersen Herr og Fru 91122981 christian@herrogfru.no
Styremedlem  Signe Jensen  By Signe  45121356  signe@bysigne.no
         
Varamedlem Åge Harfallet Kyst- og Sjøservice AS 91388231 aage.harfallet@gmail.com
Varamedlem Martin Borge Tjøme & Hvasser Elektriske AS 95217898 martin@th-elektriske.no
         
Revisor Arild Einang Kystutvikling AS 95766600 arild@kystutvikling.no




 

Årsmøtedatoen er lørdag 6.11.21
05.10.2021
Hold av datoen!...
Les mer
Følg oss på Instagram og Facebook
23.02.2021
Følg Færder Næringsforening på Instagram og se blant annet presentasjon av våre medlemmer!   https://www.instagram.c...
Les mer