Laster inn bilder
  • 20112016_202121.jpg
  • 20112016_204039.jpg
  • 20112016_204009.jpg
  • 30042018_182215.jpg
  • 20112016_202154.jpg
  • 20112016_204112.jpg
  • 20112016_202404.jpg
  • 20112016_204421.jpg
  • 20112016_204203.jpg
  • 20112016_202319.jpg
  • 20112016_205008.jpg

STYRET

Færder Næringsforenings styre består i 2019 av følgende:


Leder Tor Lie Vibryross Kommunikasjon AS 92885290 tor@vibryross.no
Nestleder Nina Høier Skafferiet Tjøme AS 92221810 nina.skafferiet@gmail.com
Sekretær Jon Stensvold Hvasser Isbar 91998297 jonstensvold@hotmail.com
Kasserer Gunnar Lehne Økonomiavdelingen ANS 98690103 gunnar.lehne@gmail.com
Styremedlem Helen Vonn Solli Færder Blomst & Design AS 90688288 helen@ferderblomst.no
Styremedlem Christian Wernersen Herr og Fru 91122981 christian@herrogfru.no
         
Varamedlem Åge Harfallet Kyst- og Sjøservice AS 91388231 aage.harfallet@gmail.com
Varamedlem Martin Borge Tjøme & Hvasser Elektriske AS 95217898 martin@th-elektriske.no
         
Revisor Arild Einang Kystutvikling AS 95766600 arild@kystutvikling.no




 

Tjøme Næringsforening endrer navn
02.05.2018
På årsmøtet 20. april ble det enstemmig vedtatt at Tjøme Næringsforening skulle endre navn til Færder Næringsforening....
Les mer
Verdens første til helautomatisk klipping
04.05.2016
På Tjøme Golfbane klippes I alt 110 mål av 24 robotklippere. 20000 meter ytterkabel er lagt, og 1100 meter jordkabel e...
Les mer