Laster inn bilder
  • 20112016_204421.jpg
  • 20112016_202121.jpg
  • 20112016_205008.jpg
  • 30042018_182215.jpg
  • 20112016_204009.jpg
  • 20112016_204112.jpg
  • 20112016_204203.jpg
  • 20112016_202404.jpg
  • 20112016_204039.jpg
  • 20112016_202319.jpg
  • 20112016_202154.jpg

STYRET

Færder Næringsforenings styre består i 2019 av følgende:


Leder Tor Lie Vibryross Kommunikasjon AS 92885290 tor@vibryross.no
Nestleder Nina Høier Skafferiet Tjøme AS 92221810 nina.skafferiet@gmail.com
Sekretær Jon Stensvold Hvasser Isbar 91998297 jonstensvold@hotmail.com
Kasserer Gunnar Lehne Økonomiavdelingen ANS 98690103 gunnar.lehne@gmail.com
Styremedlem Christian Wernersen Herr og Fru 91122981 christian@herrogfru.no
         
         
Varamedlem Åge Harfallet Kyst- og Sjøservice AS 91388231 aage.harfallet@gmail.com
Varamedlem Martin Borge Tjøme & Hvasser Elektriske AS 95217898 martin@th-elektriske.no
         
Revisor Arild Einang Kystutvikling AS 95766600 arild@kystutvikling.no




 

Færder Næringsforening inviterer til samtale om Tjøme Sentrum onsdag 2.10.19 på Skafferiet fra kl 1700-2000!
23.09.2019
Hva skjer med Tjøme Sentrum? Politikerne har lovet at mye skal skje i Tjøme sentrum. Det har vært tanker og planer om ...
Les mer
Tjøme Næringsforening endrer navn
02.05.2018
På årsmøtet 20. april ble det enstemmig vedtatt at Tjøme Næringsforening skulle endre navn til Færder Næringsforening....
Les mer